Specializovaný prodej
Specializovaný prodej Specializovaný prodej

DODACÍ A DOPRAVNÍ PODMÍNKY


Doprava při nákupu nad 1.999 Kč i s DPH zdarma.

Při nižší objednávce zaplatíte jen 100 Kč za poštovné.
Neúčtujeme balné ani žádné další poplatky.
Pokud máme Vámi objednané zboží skladem, tak ho odesíláme v den objednání (při objednání do 12 hod) nebo nejpozději následující pracovní den. Pokud by měla být dodací lhůta delší, budeme Vás kontaktovat.
Osobni odběr zboží se neposkytuje a nemáme žádnou provozovnu - nákup je možný jen přes e-shop. Konečná cena objednávky se může lišit - ceny na e-shopu jsou jen orinetační. E-mail o objednávce je pouhým potvrzením správného odeslání, nikoliv akceptováním a uzavřením kupní smlouvy. Na e-shopu probíhá podle partnerských dat pravidelná aktualizace zboží, proto je uveden datum platnosti cen, ale je možné že některé ceny i po aktualizaci zůstávají stejné.

Zboží doručuje dopravní společnost - obvykle již druhý pracovní den!

Osobním odběr zboží se neposkytuje a nemáme žádnou provozovnu - nákup je možný jen přes e-shop.

Na e-shopu probíhá podle partnerských dat pravidelná aktualizace zboží, proto je uveden datum platnosti cen, ale je možné že některé ceny i po aktualizaci zůstávají stejné.

Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně písemně oznámit přepravci samotnému i prodávajícímu. Všechny ceny před slevou platí pokud chce zákazník zboží od nás osobně předvést popř. udělat komplexní školení na obsluhu výrobku, ale tuto službu nabízíme jen po předchozí domluvě v okrese Pelhřimov, Jindřichův Hradec a Jihlava.

Všechny ceny na webu jsou uváděny i s DPH. Na některé zboží (např. dražší šperky) je požadováno zaplacení zálohy. Záloha slouží jako jistota, že si zboží zákazník odebere. Bez zaplacení zálohy nebude objednávka vyřízena. Všechny objednávky je potřeba udělat přes e-shop - nepřijímáme telefonické, e-mailové, SMS a faxové objednávky.

České puncovní značky

Přehled Českých puncovních značek naleznete zde: http://www.kupujici.cz/temp/puncovni-znacky-1.jpg